Asya bebekten ilk poz

‘Deliha’ filminin setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşen oyuncu çift Gupse Ozay ile Barış Arduç 29 Temmuz 2020’de Çeşme’de nikah masasına oturmuştu.

BİR KIZLARI VAR

Mutlu birliktelikleri süren Özay ve Arduç, geçtiğimiz yıl da kızlarını kucaklarına almıştı. Çerkes olan Gupse Özay, 9 Eylül’de dünyaya gelen kızına Jan Asya ismi vermişti. Jan, TDK’da “Atak, çevik, becerikli, çalışkan, asil soylu bir aileden gelen…” anlamına geliyor.

Arduç, ayrıca daha önce, “Evlendikten sonra hayatımda bir şey değişmedi. Yedi yıldır beraberiz, evlilik bizim için sembolik bir şey oldu. Değişen bir şey yok” şeklinde konuşmuştu.

Gupse Özay ve Barış Arduç çifti, bebekleri Jan Asya ile ilk kez Çeşme’de görüntülendi. Bir plaja giden ünlü çift, 1 yaşındaki kızlarıyla neşeli bir gün geçirdiler.

Mayo ve şortla sahilde bir süre kızını kucağına alarak zaman geçiren Özay, ilerleyen saatlerde kızı ile denize girdi. Bir süre sonra kendilerine eşlik baba Barış Arduç, kızın şişme deniz yatağını sahile bırakarak geri döndü. Jan Asya ile beraber denizde oyunlarf oynayarak zaman geçiren Özay ve Arduç’un o anları objektiflere yansıdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x