Gwyneth Paltrow suçsuz bulundu! Mahkemden son sözünü söylemeden gitmedi

Hollywood’un ünlü isimlerinden Gwyneth Paltrow, 2016’da kayak yaparken kaza yaşamıştı. Oyuncunun hızlı bir şekilde kendisine çarptığını, kaburga kemiklerinde kırık olduğunu ve beyninde kalıcı hasar oluştuğunu öne süren 76 yaşındaki emekli göz doktoru Terry Sanderson, Paltrow’a dava açmıştı.

300 BİN DOLAR İSTEDİ!

Gwyneth Paltrow’a 3.1 milyon dolarlık dava açan Sanderson, daha sonra miktarı 300 bin dolara düşürmüştü. Kendisine yöneltilen suçlamaları reddeden 50 yaşındaki oyuncu ise Terry Sanderson’ın kendisine çarptığını ileri sürerek, karşı dava açmıştı. Oscar ödüllü yıldız, Sanderson’dan sembolik olarak 1 dolar istemişti.

BİR DOLAR TAZMİNAT!

ABD’de Deer Valley’deki kayak merkezinde gerçekleşen olaya ilişkin iki saat 20 dakika süren dava sonuçlandı. Gwyneth Paltrow, jüri tarafından suçsuz bulundu ve bir dolarlık tazminatı kazandı.

Davayı kaybeden Sanderson, tazminat kararının yanı sıra hakkındaki suçlamalar jüri kararıyla düşen Paltrow’un mahkeme giderlerini de ödemek zorunda kaldı.

“İYİ OLMANIZI DİLİYORUM”

Terry Sanderson, jürinin kararından dolayı üzüntü duyduğunu söyledi. Gwyneth Paltrow’un, kararın açıklanmasının ardından mahkeme salonunu terk ederken Sanderson’a hafifçe eğilerek, “İyi olmanızı diliyorum” demesi dikkat çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir