Kerem Bürsin Aile Dizisini Storysinde Paylaşınca Dedikodu Fitili Ateşlendi: Sereney Sarıkaya’yı Unutamadı mı?

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin bir süredir ekranlara görünmüyor bildiğiniz gibi. Son olarak Hande Erçel’le birlikte Sen Çal Kapımı dizisinde yer almış ve rol arkadaşlıkları aşka dönüşmüştü. Çiftin ilişkisi bitse de sonrasında barıştıklarına ve görüştüklerine dair pek çok iddia atılmıştı. Fakat Kerem Bürsin öyle bir hamle yaptı ki, görenler aklının hala eski aşkı Serenay Sarıkaya’da olduğunu düşündü. Gelin birlikte bakalım. ??

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin son dönemlerde herhangi bir dizi-film projesinde yer almıyor. Fakat kendisini sosyal medya üzerinden yakın takipteyiz.

Biliyorsunuz kendisi son olarak Hande Erçel ile birlikte başrolünü paylaştığı romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı’da rol almıştı.

Ardından dizi aşkı gerçeğe dönüştü ve Kerem Bürsin ile Hande Erçel sevgili oldu. Fakat birliktelikleri istedikleri gibi gitmedi ve ilişkiyi sonlandırdılar.

Bu süreçte Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in barıştığına ve görüştüğüne dair onlarca haber yazılıp çizildi.

Bu sürede Hande Erçel’in hayatına başka isimlerin dahil olduğu magazine yansıdı. Son olarak ise Hakan Sabancı ile birliktelik yaşadığı öğrenildi.

İkili tatile bile çıktı…

Bu süreçte Bürsin’in ne düşündüğü ve hayatında kimsenin olup olmadığı merak edilirken, Instagram hikayeler bölümünde yaptığı paylaşım ağızları açık bıraktı. Çünkü herkes bunun bir gönderme olduğunu düşündü.

Yıllar önce Serenay Sarıkaya ile 4 yıllık birlikteliğini sonlandırmış olan Kerem Bürsin’in, şimdilerde başrolünde eski sevgilisinin yer aldığı Aile dizisini paylaşması olay oldu.

Biliyorsunuz ki ikili dört yıl boyunca birliktelik yaşamıştı. Daha sonrasında ikisinin de hayatlarına bambaşka isimler girdi.

Serenay Sarıkaya, şu an Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolünü paylaştığı Aile dizisi ile ekranlara geliyor. Kerem Bürsin’in de diziden bir sahne paylaşması herkesin aklına “Serenay’ı unutamadı mı?” sorusunu getirdi.

Bir dönemin en çok yakıştırılan çiftleri arasındaydı bu ikili bildiğiniz gibi.

Eh dedikodu fitilleri ateşlendi. Bu saatten sonra neler olur ya da hiçbir şey olmaz mı bilemeyiz.

Sizin bu konudaki düşünceleriniz neler? 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir