Yeni Arkadaşlıklar Kurmak İsteyenlere: MatchPub

Yeni kişilerle tanışmak artık internet çağında büyük oranda çevrimiçi ortamda gerçekleşiyor. Bu konuda en büyük yardımcı platformlar ise arkadaşlık uygulamaları olmaya devam ediyor.

Temmuz 2022’de yayımlanan MatchPub uygulaması da kısa süre içinde büyük popülerlik kazanmayı başardı. Bugüne kadar 600 binden fazla kullanıcı tarafından indirilen uygulama, Türkiye kategorisinde de en çok indirilen uygulamalar arasına girmeyi başardı. MatchPub, on binlerce aktif kullanıcısıyla yeni arkadaşlıklar kurmak isteyenleri bekliyor.

MatchPub neler sunuyor?

MatchPub, istediğiniz yaş aralığında size en yakın konumda bulunan kullanıcıları listeliyor. Uygulamada kendi tercihlerinize göre filtreleme yapabiliyor, yalnızca o an çevrimiçi olan kullanıcılara da erişme şansı elde edebiliyorsunuz.

Türkçe’nin yanı sıra İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça ve İspanyolca dahil toplam 12 dile destek sunan uygulama, dil engelini de aşmanızı sağlayan bir özellik sunuyor. Uygulama, sohbet ettiğiniz kişinin size gönderdiği mesajları otomatik olarak dilinize çeviriyor, sizin mesajlarınızı da karşı tarafa onun dilinde iletiyor.

MatchPub hangi cihazlara yüklenebiliyor?

  • Android telefonlar için Android 9 ve üzeri
  • iPhone’lar için iOS 14.0 ve üzeri
  • Mac için macOS 11.0 ve üzeri; M1 veya daha güncel bir çipe sahip Mac.

Dilediğiniz zaman verilerinizi sildirme imkânınız var:

Uygulama, diğer tüm eşleşme uygulamalarıyla benzer şekilde ad soyad, e-posta adresiniz, telefon numaranız ve cinsel yöneliminiz gibi verilerinizi depoluyor. Fakat istediğiniz zaman MatchPub hesabınızın silinmesini ve verilerinizin tamamen ortadan kaldırılması için geliştirici ekipten talepte bulunabilirsiniz.

Ayrıca elde edilen verilerinizin üçüncü taraf kişilerle paylaşılmadığını belirtmekte fayda var.

MatchPub’ı indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir